• Półkolonie letnie !

• Zapraszamy na półkolonie organizowane w naszej szkole pod fachowym okiem wychowawców i animatorów.  Wypoczynek organizowany jest w terminie:
            I turnus:  26. 06. – 30. 06. 2023r  II turnus: 03. 07 – 07.07. 2023r
            Zajęcia odbywają się w godzinach  08: 00 - 15:00. Całkowity koszt pobytu dziecka wynosi 180 zł. W cenie uwzględniono dwa posiłki oraz ceny biletów wstępu.   W programie: kreatywne zajęcia oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu, a także wycieczki do Zoo w Chorzowie, do Poraju (warsztaty ceramiki), do zamku  - muzeum w Pszczynie, na basen MOSIR, na kręgle i do kina, wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie.  Rekrutacja rusza od poniedziałku 29.05.2023 w godzinach 7:30-14:00. Uczestnik może być zapisany tylko na jeden turnus. O przyjęciu dziecka na półkolonie decyduje kolejność zgłoszenia dziecka w sekretariacie szkoły.  ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

• Brawa dla uczestników.

• Dziś reprezentacja dziewcząt i chłopców klas 4-tych uczestniczyła w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Piekary Śląskie. Był to turniej towarzyski bez klasyfikacji końcowej w duchu dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Gratulujemy naszej drużynie wzorowej postawy na boisku oraz zaangażowania w grze.

• Tydzień Biblijny.

• Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursach z okazji Tygodnia Biblijnego 📖. Przedstawiamy zwycięzców i serdecznie gratulujemy!

• Siatkarskie święto!!!

• Dziś w naszej szkole Wielkie siatkarskie święto!!!🏐🏐 Ze współpracą z MOSiR Piekary Śląskie zostały zorganizowane Półfinały Wojewódzkie w mini siatkówce chłopców-Igrzyska Dzieci. W końcowej klasyfikacji nasza drużyna zajęła 2 miejsce🥈🏆💪😍 ulegając tylko SP nr 27 z Gliwic.Trzecie miejsce zajęła SP z Nakła a czwarte SP nr 1 z Zabrza. Dziękujemy chłopakom za wspaniałą grę i emocje i wszystkim którzy przyczynili się do organizacji Igrzysk.

• Nasze Mażorertki.

• Uczennnice naszej szkoły: Alicja Porada, Maja Barsta, Milena Duda, Roksana Brzoska, Roksana Boruta, Antonina Duda, Julia Dróżdż, Oliwia Królica, Nicola Górol, Magdalena Figołuszka, Liliana Pikul są zawodniczkami utytułowanego zespołu tanecznego Mażoretki Azaria w Piekarach Śląskich. Na Mistrzostwach Polski Mażoretek trwających od 4.05-07.05.2023r dziewczyny zdobyły złote, srebrne i brązowe medale. Wielkie gratulacje!!! Życzymy dalszych sukcesów !

• Święto Konstytucji 3 Maja

• WITAJ MAJOWA JUTRZENKO

Cała społeczność naszej szkoły podczas uroczystej akademii poznała historię Konstytucji Polski, uczniowie przypomnieli historię Powstań Śląskich. W ten sposób podsumowaliśmy obchody tygodnia śląskiego w murach naszej szkoły.

Zapraszamy na fotorelację do albumu fotograficznego !

• 🇵🇱♥️Dzień Flagi♥️🇵🇱

• Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej jako święto obchodzony jest 2 maja. Co roku tego dnia Polacy z dumą eksponują flagi na zewnątrz. Każdy z nas może uczcić Biało-Czerwoną poprzez jej wywieszenie np. w oknie lub na balkonie swojego mieszkania czy przed domem.