• Brawa dla Julki !

• Julia Dyrbuś, uczennica klasy VI b reprezentowała dzisiaj naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "POEZJĄ JEST KAŻDY DZIEŃ", zorganizowanym pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry. Julka zaprezentowała się znakomicie i zajęła II miejsce w kategorii klas IV-VI. GRATULUJEMY!!!

• Mamy złoto🏆🏐

• W Półfinale Wojewódzkim Piłki Siatkowej chłopców rozgrywanym w naszej szkole pokonujemy drużyny z Zabrza i Pyskowic i zdobywamy 1 miejsce🥇🥇🥇💪💪💪😁😁😁 Tym samym już jesteśmy w czwórce najlepszych drużyn w województwie. Gratulacje dla Jakuba Nowaka, który został MVP turnieju i każdego z osobna zawodnika. Chłopcy dali z siebie wszystko.🥰Wielkie brawa👏👏👏  No i... czekamy na finał!!!

• Nasi Laureaci !

• 8 maja w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty. Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się nasi ómoklasiści: ANTONINA MACHA - laureatka konkursu z biologii oraz DAVID MUSIOŁ - laureat konkursu z chemii.  O randze sukcesu świadczy fakt, że na terenie naszej delegatury Kuratorium Oświaty do rywalizacji w konkursach przedmiotowych przystąpiło ok. 3 tysięcy uczniów(!),  a tytuł laureata uzyskało 29 uczniów. Zaświadczenia i gratulacje dla pani Dyrektor Justyny Borek oraz nauczycieli p.Joanny Więckowskiej i p.Sabiny Anikiel przekazały pani kurator Aleksandra Dyla i pani dyrektor delegatury Joanna Baron.

• Quiz wiedzy biblijnej.

• Rozstrzygnięcie konkursów z okazji Tygodnia Biblijnego - quizu wiedzy biblijnej oraz konkursu plastycznego.  Zwycięzcom, wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu, wiedzy oraz chęci i zaangażowania.

Sobota 18.05.2024